Toyota Yaris Cross 1,5 Hybrid Adventure Technology Plus 116HK 5d Trinl. Gear
| Farve | Rød |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.500 |
| Drivmiddel | Hybrid-Benzin |
| Længde | 4.180 cm |
| Bredde | 1.765 cm |
| Højde | 1.595 cm |
| Tophastighed | 170 km/t |
| Max påhæng | 550 kg |
Head-up display, Parkeringssensor for, Parkeringssensor bag, El-foldbare spejle, 17" Alufælge, Klimaanlæg 2-zoner, Adaptiv Fartpilot, Apple CarPlay, Android Auto, Bakkamera, Bluetooth, El betjent frontklap, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Læderrat med Varme, Multifunktionsrat, Nøglefri døre, Nøglefri start, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touch skærm, Trådløs mobiloplader, USB stik, Anhængertræk aftageligt, LED-Tågelygter, LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Dellæder kabine, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Skyview/Glastag, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Fører-airbag, Isofix, Lyssensor, Passager-airbag, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Toyota Relax - Slap af med 10 års service aktiveret garanti, Vejbaneassistent
-
234.900 kr.
-
Kilometer42.359
-
Hybrid-Benzin21,7 km/l
-
1. reg06/2022
-
Modelår2021
-
Grøn afgift1.400 kr. pr. år
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk