Toyota Yaris 1,5 Hybrid H2 E-CVT 100HK 5d Trinl. Gear
Toyota Yaris 1,5 Hybrid H2 E-CVT 100HK 5d Trinl. Gear egenskaber
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.885 cm |
| Bredde | 1.695 cm |
| Højde | 1.510 cm |
| Tophastighed | 165 km/t |
| Sidst synet | 3 feb 2025 |
Beskrivelse
Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Elruder for, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 12V udtag, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, 6 Airbags, ESP, ABS, Isofix, Hybrid - kører på el/benzin, Ikke ryger, El-spejle
-
109.900 kr.
-
Kilometer70.236
-
Benzin30,3 km/l
-
1. reg01/2017
-
Modelår2016
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
C.C. Autoservice ApS Salgsafdeling
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk
Del på Facebook