Toyota Yaris 1,5 Hybrid Delight E-CVT 100HK 5d Trinl. Gear
Nyhed
Toyota Yaris 1,5 Hybrid Delight E-CVT 100HK 5d Trinl. Gear egenskaber
| Farve | Bronze |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.885 cm |
| Bredde | 1.695 cm |
| Højde | 1.510 cm |
| Tophastighed | 165 km/t |
| Sidst synet | 8 maj 2025 |
-
109.900 kr.
-
Kilometer83.768
-
Benzin27,8 km/l
-
1. reg05/2017
-
Modelår2016
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
C.C. Autoservice ApS Salgsafdeling
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk
Del på Facebook