Toyota Yaris 1,5 Hybrid Active Technology 116HK 5d Trinl. Gear
| Farve | Hvid |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.500 |
| Drivmiddel | Hybrid-Benzin |
| Længde | 3.940 cm |
| Bredde | 1.695 cm |
| Højde | 1.500 cm |
| Tophastighed | 175 km/t |
| Max påhæng | 450 kg |
Adaptiv fartpilot, Aircondition, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Bakkamera, El-håndbremse, El-spejle med varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Læderrat med varme, Multifunktionsrat, Nøglefri start, Nøglefri døre, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Varme i rat, Nøglefri adgang, Tågelygter, Gummimåtter, Kopholder, Rat m. varme, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Dæktrykssensor, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent
Adaptiv fartpilot, Aircondition, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Bakkamera, El-håndbremse, El-spejle med varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Læderrat med varme, Multifunktionsrat, Nøglefri start, Nøglefri døre, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Varme i rat, Nøglefri adgang, Tågelygter, Gummimåtter, Kopholder, Rat m. varme, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Dæktrykssensor, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent
-
174.900 kr.
-
Kilometer90.948
-
Hybrid-Benzin24,4 km/l
-
1. reg04/2023
-
Modelår2022
-
Grøn afgift1.280 kr. pr. år
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk