Toyota Verso 7 pers. 1,8 VVT-I T2 Premium 147HK 6g
Toyota Verso 7 pers. 1,8 VVT-I T2 Premium 147HK 6g egenskaber
| Farve | Rød |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.800 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 4.460 cm |
| Bredde | 1.791 cm |
| Højde | 1.630 cm |
| Tophastighed | 190 km/t |
| Max påhæng | 450 kg |
| Sidst synet | 9 okt 2025 |
Beskrivelse
Dinitrolbehandlet, Anhængertræk, Nøglefri, Bakkamera, Bluetooth, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Alufælge, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tågelygter, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, ABS, ESP, Service ok
-
139.900 kr.
-
Kilometer123.265
-
Benzin14,9 km/l
-
1. reg10/2017
-
Modelår2016
-
Grøn afgift5.000 kr. pr. år
C.C. Autoservice ApS Salgsafdeling
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk
Del på Facebook