Toyota RAV4 Plug-in 2,5 Plugin-hybrid H3 Business Style AWD 306HK 5d 6g Aut.
| Farve | Grå |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.500 |
| Drivmiddel | Hybrid-Benzin |
| Længde | 4.600 cm |
| Bredde | 1.855 cm |
| Højde | 1.690 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 750 kg |
| Sidst synet | 8 apr 2025 |
"Style Model" med 19" Alufælge, Head-up display, Klimaanlæg 2-zoner, 360 graders kamera, Adaptiv fartpilot, Apple CarPlay, Android Auto, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, El justerbar Føresæde, el-bagklap, El-foldbare spejle, El-justerbar lændestøtte, Fartbegrænser, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Multifunktionsrat, Nøglefri start, JBL lydanlæg, Parkeringssensor for/bag, Skumringscensor, Sædevarme for, Varme i rat, Varme i forruden, LED forlygter, LED baglygter, Armlæn, Armlæn bag, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Trådløs mobilopladning, Multifunktionslæderrat, 360 graders panoramavisning, ABS, Airbag, Blindvinkelassistent, Automatgear, Dæktrykssensor, Fjernlysassisten (aut. op-/nedblænding), Isofix, Plug-in Hybrid, AWD (4x4), Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent, Service OK
-
324.800 kr.
-
Kilometer105.000
-
Hybrid-Benzin42,9 km/l
-
1. reg04/2021
-
Modelår2020
-
Grøn afgift1.080 kr. pr. år
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk