Toyota ProAce City Electric Medium EL Comfort Master To Skydedøre 136HK Van Aut.
Toyota ProAce City Electric Medium EL Comfort Master To Skydedøre 136HK Van Aut. egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 4 |
| Gear | 1 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Drivmiddel | El |
| Længde | 4.403 cm |
| Bredde | 1.848 cm |
| Højde | 1.880 cm |
| Tophastighed | 132 km/t |
| Max påhæng | 750 kg |
Beskrivelse
12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, El-foldbare spejle, El-spejle, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Kørecomputer, Musikstreaming via bluetooth, Sædevarme for, Servo, USB stik, Udvendig temperaturmåler, LED-kørelys, Armlæn, Tågelygter, Justerbart rat, Kopholder, ABS, Airbag, Antispin, ESP, Isofix, Dæktrykssensor, Lyssensor, Selealarm, Startspærre, BEMÆRK - FABRIKSNY
-
159.900 kr.
-
Kilometer500
-
1. reg03/2026
-
Modelår2024
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
C.C. Autoservice ApS Salgsafdeling
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk
Del på Facebook