Toyota Prius Plug-in 2,0 Plugin-hybrid Elegant 223HK 5d Aut.
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Drivmiddel | Hybrid-Benzin |
| Længde | 4.599 cm |
| Bredde | 1.782 cm |
| Højde | 1.430 cm |
| Tophastighed | 177 km/t |
Automatgear, 19" Alufælge, Elektrisk bagklap, Digitalt bakspejl, 12,3” Toyota Touch® multimediesystem, El indst. førersæde, Navigation, Ambientbelysning, Klimaanlæg 2-zoner, Sportssæder, El-foldbare spejle m. varme, Bakkamera, Multifunktionsrat, Varme i forruden, Airbag, ABS, Alarm, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Fører-airbag, Isofix, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Tågelygter, Armlæn, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, 12V udtag, 230V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Centrallås, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, Auto hold, Selealarm, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent,
-
299.900 kr.
-
Kilometer29.536
-
Hybrid-Benzin42,9 km/l
-
1. reg04/2024
-
Modelår2023
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk