Toyota Corolla Touring Sports 1,8 Hybrid Style E-CVT 140HK Stc Trinl. Gear
| Farve | Rød |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.800 |
| Drivmiddel | Hybrid-Benzin |
| Længde | 4.650 cm |
| Bredde | 1.790 cm |
| Højde | 1.435 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 450 kg |
12V udtag, Adaptiv fartpilot, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Læderrat med varme, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Parkeringssensor for, Regnsensor, Servo, Smart Entry & Start system, Sædevarme for, Toyota Touch, USB stik, 16" Alufælge, Anhængertræk, Beskyttelsesliste på bagkofangeren, Indfarvede kofangere, Stænklapper, Tagrægling, Trinlister, Tågelygter, Armlæn, Bagagerumsdækken, Justerbar lændestøtte, Kopholder, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, 1 ejer
-
329.900 kr.
-
Kilometer2.400
-
Hybrid-Benzin25,7 km/l
-
1. reg10/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift1.400 kr. pr. år
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk