Toyota Corolla Touring Sports 1,8 Hybrid H3 Smart E-CVT 122HK Stc Trinl. Gear
Toyota Corolla Touring Sports 1,8 Hybrid H3 Smart E-CVT 122HK Stc Trinl. Gear egenskaber
| Farve | Sølv |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.800 |
| Drivmiddel | Hybrid-Benzin |
| Længde | 4.650 cm |
| Bredde | 1.790 cm |
| Højde | 1.435 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 450 kg |
| Sidst synet | 2 jun 2025 |
Beskrivelse
Dinitrolbehandlet 2 x, Fuld servicebog, Navigation, Krompakke, Elektrisk bagklap, 18" Alufælge, Nøglefri døre, Nøglefri start, Fjernbetjent centrallås, El-foldbare spejle, Håndfri telefon, Kørecomputer, Tågelygter, Multifunktionsrat, Regnsensor, Sædevarme for, LED baglygter, USB stik, LED kørelys, Fartpilot adaptiv, Head-up display, Bluetooth, Udvendig temperaturmåler, Fuld LED forlygter, Bakkamera, Klimaanlæg 2-zoner, Skiltegenkendelse, El-foldbare spejle m. varme, Vejbaneassistent, Automatisk nødbremsesystem, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk nødopkald, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Stofindtræk, Toyota safety sense, Toyota Touch
-
159.900 kr.
-
Kilometer139.982
-
Hybrid-Benzin30,3 km/l
-
1. reg05/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift1.280 kr. pr. år
C.C. Autoservice ApS Salgsafdeling
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk
Del på Facebook