Toyota Corolla Touring Sports 1,8 Hybrid Essential Comfort E-CVT 122HK Stc Trinl. Gear
Toyota Corolla Touring Sports 1,8 Hybrid Essential Comfort E-CVT 122HK Stc Trinl. Gear egenskaber
| Farve | Sølv |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.800 |
| Drivmiddel | Hybrid-Benzin |
| Længde | 4.650 cm |
| Bredde | 1.790 cm |
| Højde | 1.435 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 450 kg |
-
224.900 kr.
-
Kilometer48.000
-
Hybrid-Benzin21,7 km/l
-
1. reg10/2022
-
Modelår2022
-
Grøn afgift1.400 kr. pr. år
C.C. Autoservice ApS Salgsafdeling
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk
Del på Facebook