Toyota Aygo X 1,0 VVT-I Pulse 72HK 5d Aut.
Toyota Aygo X 1,0 VVT-I Pulse 72HK 5d Aut. egenskaber
| Farve | Beige |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 1 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.700 cm |
| Bredde | 1.740 cm |
| Højde | 1.510 cm |
| Tophastighed | 151 km/t |
Beskrivelse
Adaptiv fartpilot, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, Fartbegrænser, El-spejle med varme, Elruder for, Klimaanlæg, Nøglefri start, Radio, Servo, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Varme i rat, Metallak, Kopholder, Justerbart rat, 1 ejer, Stofindtræk, Skiltegenkendelse, Isofix, Vejbaneassistent, Selealarm, Airbag, Antispin, LED forlygter, 17" Alufælge, Regnsensor, Automatisk op-/nedblænding
-
159.900 kr.
-
Kilometer30.000
-
Benzin20 km/l
-
1. reg12/2022
-
Modelår2022
-
Grøn afgift1.400 kr. pr. år
C.C. Autoservice ApS Salgsafdeling
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk
Del på Facebook