Toyota Aygo X 1,0 VVT-I Active 72HK 5d Aut.
| Farve | Sølv |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 1 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.700 cm |
| Bredde | 1.740 cm |
| Højde | 1.510 cm |
| Tophastighed | 151 km/t |
Automatgear bagagerumsdækken, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, 17" alufælge, alufælge, el-sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, mørktonede ruder i bag, automatgear, 2 zone klima, fjernb. centrallås, fartpilot, adaptiv fartpilot, udv. temp. måler, el-ruder, dab+ radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, apple carplay, usb-a tilslutning, aux tilslutning, regnsensor, bakkamera, førerovervågning med advarsel, isofix, automatisk lys, 6 airbags, esp
Automatgear, Android Auto, Apple CarPlay, Adaptiv fartpilot, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, Elruder for, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Servo, Sædevarme for, 17" Alufælge, Justerbart rat, Kopholder, Antispin, Airbag, Isofix, Vejbaneassistent, Stofindtræk
-
134.900 kr.
-
Kilometer93.348
-
Benzin20 km/l
-
1. reg08/2022
-
Modelår2022
-
Grøn afgift1.400 kr. pr. år
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk