Toyota Aygo 1,0 VVT-I X-plore DAB+ 72HK 5d
Toyota Aygo 1,0 VVT-I X-plore DAB+ 72HK 5d egenskaber
| Farve | Blå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.465 cm |
| Bredde | 1.615 cm |
| Højde | 1.460 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Sidst synet | 13 feb 2025 |
Beskrivelse
Aircondition, Bakkamera, Bluetooth, Elruder for, Radio, Sædevarme for, Servo, Kopholder, Stofindtræk, Antispin, Airbag, Isofix
-
74.900 kr.
-
Kilometer124.500
-
Benzin28,9 km/l
-
1. reg12/2018
-
Modelår2018
-
Grøn afgift1.160 kr. pr. år
C.C. Autoservice ApS Salgsafdeling
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk
Venusvej 3
4500 Nykøbing Sjælland
CVR : 26983878
22102414
lasse@cc-autoservice.dk
Del på Facebook